NÁVRHOVÉ PRINCIPY

ARISTO design se drží několika jednoduchých, ale důležitých principů:

optimalizace bicyklové kliky Plzeň

ANALYZE FIRST

Důkladnou počáteční analýzou lze ušetřit mnoho návrhového času. Využívané návrhové nástroje umožňují optimalizovat již první iteraci návrhu velice blízko finální podobě za pomoci Metody Konečných Prvků.

V minulosti byly velké a nákladné simulace ponechány až do pokročilých fází návrhových procesů, stvrzení designu na konci projektu či dokonce úplně vynechány. S jednoduchou přípravou modelů a silnými výpočty v cloudu, ARISTO neanalyzuje návrhy. Analyzujeme abychom navrhovali!

aristo design sketches Praha

SKETCH IT UP

Jakkoliv jsou dnes počítačové nástroje pro navrhování nápomocné a důležité, stále plně nenahradí tužku a skicák. Spojení ruky a mozku je mnohem přímočařejší než při CAD modelování a mnohem více stimuluje kreativitu.

Proces skicování může v návrhu odhalit problémy nebo výhody, které by při počítačovém modelování vyšly najevo mnohem později.

aristo design navrhovy proces Brno

MINIMIZE PLATFORMS

Udržet návrhový proces v rámci co nejmenšího počtu platforem. Ve většině případů malých a středně velkých návrhů je desinér schopen využít pouze jeden víceúčelový nástroj pro celý návrhový proces - analýzu, design, optimalizaci, výkresy, vizualizace, simulaci výroby i 3D tisk.

Tento přístup minimalizuje riziko ztráty informací v přenosu dat přes různé formáty, mnohonásobně šetří čas a zjednodušuje výstup pro zákazníka.

do not stop until perfect

DON'T STOP UNTIL PERFECT

Ten nejdůležitější princip ze všech!

Neodevzdat design nebo výsledky s kterými není designér a zákazník na 100% spokojený. Tiskneme, navrhujeme, optimalizujeme, kreslíme a renderujeme dokud to není perfektní.

DATA & CENÍK

Vstupní data můžete doručovat ve formátech všech velkých CAD systémů(Catia, SolidWorks, Inventor, CREO, NX, Rhino) a nebo jako exportované soubory (.stp, .igs, .sat)

Pro veškeré návrhářské a konstrukční práce, vizualizace, technické kreslení a simulace je stanovena hodinová sazba 400 Kč/h. 3D tištěný prototyp Vašeho výrobku máte při objednání konstrukčních služeb zdarma.

Konečná data doručujeme ve formátech .pdf (výkresy), .stp, .igs nebo .stl (3D modely). Pokud máte speciální požadavky pro doručovaná data, neváhejte je s námi zkonzultovat.